Hediye paranı al!

Dpara'ya Getir
Dijital para ve TL paralarını Dpara'ya getir. Ücretsiz kampanyaya katıl!
%20 Hediyeni Al
Dpara'ya getirdiğin tüm paraların %20'si kadar da bizden hediye paranı al.
Dpara'ya Getir
Dijital para veya TL paralarını Dpara'ya getir. Ücretsiz kampanyaya katıl!
Hediyeni Al
Dpara'ya getirdiğin tüm paraların %20'si kadar da bizden hediye paranı al.
Kampanya Detay ve Koşulları :

1. Kampanyaya Dpara'ya üye olan herkes katılabilir.

2. Kazanacağınız hediye para; Dpara'ya taşıyacağınız tüm dijital para ve hesabınıza yükleyeceğiniz tüm TL bakiyelerinizin %20'si kadardır.

3. Kazanacağınız hediye paralarınızın son kullanma tarihi gibi limitleyici bir şey yoktur, paranızı daha sonra harcamak için bekletebilir dilediğiniz zaman dilediğiniz dijital parayı satın almak için kullanabilirsiniz.

4. Kampanya bitiş gününe kadar Dpara hesabınıza yükleyeceğiniz TL bakiyeler ve Dpara cüzdanlarınıza taşıyacağınız tüm dijital paralarınız kampanyaya dahil edilecektir.

5. Kampanyaya katılış varlığınızın tamamı ile 100 defa işlem yaptığınızda %20 hediye bakiyeniz hesabınıza yüklenecektir.

6. Hediye bakiyenizi almak için kampanya sayfasında yer alan ve işlem yaptıkça dolan hediye barını %100 yapmak zorunda değilsiniz. Kampanya bitiş tarihine kadar 100 işlemi tamamlayamadıysanız, o güne kadar yapmış olduğunuz işlem kadar hediye bakiye hesabınıza yansıtılır.

7. Giriş yaptıktan sonra kampanya sayfasında yer alan ve sizin için özel olarak oluşturulmuş paylaşım butonu ile çevrenizdeki insanların da bu kampanyadan ücretsiz olarak faydalanmasını sağlayabilir, onlar kampanyadan faydalanırken sizde hem bu kampanya için yapacakları işlemden hem de kampanya sonrası yapacakları alışverişlerden düzenli kazanç sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için ödül sistemi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

8. Hediye edilecek tutar her zaman TL ile gösterilir, bu yüzden kampanyaya dahil edilen dijital paralarınızın değerinin düşmesi veya artması kazanacağınız miktarı etkilemez.

9. Kampanya süresi boyunca, işlem hacmine bakılmaksızın, 0 – 50,000 aralığındaki komisyon oranı baz alınacaktır.

Önemli Uyarı: Paranızın bir kısmını yada tamamını banka hesabına çeker yada dijital paralarınızın bir kısmını ya da tamamını başka bir cüzdana aktarırsanız kampanyadan kazanç sağlayamazsınız.

Cevap aradığınız sorularınız mı var ? Bize sorun