Kullanım Sözleşmesi

1.TARAFLAR
1.1.

İşbu sözleşme ve bu sözleşmeye ait eklerden oluşan kullanım sözleşmesi, Dpara Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi ( bundan sonra “Dpara” olarak anılacaktır ) ile web siteye üye olan “Kullanıcı” arasında, Kullanıcı’nın web siteye elektronik olarak üye olması itibariyle, web sitesi içerisinde sunulan hizmetlerden yararlanırken karşılıklı olarak hak ve yükümlülükleri belirtmek için düzenlenmiştir.

2.TANIMLAR

İşbu sözleşmede yer alan;

2.1. Dpara

Zorlu Center T1 Blok No: 108 Beşiktaş / İstanbul

2.2. Bitcoin

Bitcoin; fiyatının kimse tarafından belirlenmediği serbest piyasaya göre değiştiği, dünyanın her yerine transfer edilebilen ve her yerde aynı değeri taşıyan, bir banka ya da şirket tarafından kontrol edilemeyen, merkezi bir kontrol noktası olmayan, dijital bir para birimidir. Sitedeki bitcoin fiyatı arz talep ilişkisi ile oluşmaktadır.

2.3. Bitcoin Cüzdanı

Bitcoin bir dijital para’dır. Bitcoin adresler arasında transfer edilir. Bitcoin adreslerinizi ve onların şifrelerini tutan bir bilgisayar dosyasıdır. Bitcoin adresleri rastgele oluşturulan kriptografik açık anahtar eşleridir. Açık adresler yaklaşık 33 harf ve sayı kullanılarak oluşturulan “1” ya da “3” ile başlayan dizilerdir. Bitcoin adresi genelde bu örnekteki şekildedir: 3RZdyabQrms81Aghmjdd7aaD9BAWRK92Mc.

2.4. Dijital Para

Dijital-paralar, alternatif para birimidirler, dijitaldirler ve aynı zamanda sanal paradırlar. Kriptografik/şifreli olarak güvenli işlem yapmaya ve ek sanal para arzına olanak sağlayan dijital değerlere, dijital-para denir.

2.5.

Kullanıcı; siteye üye olan ve Dpara tarafından sitede sunulan hizmetlerden yararlanan gerçek kişiyi ifade eder.

2.6.

Site; www.dpara.com alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan internet sitesini ifade eder.

3.AMAÇ
3.1.

Bu kullanım sözleşmesi web sitesinde sunulan hizmetler kullanılırken Dpara ve siteye üye olan kullanıcı arasında karşılıklı olarak hak ve yükümlülükleri düzenlemek amacıyla oluşturulmuştur. Dpara’ya ait www.dpara.com bir alış satış platformudur. Dpara aracılığıyla kullanıcılar birbirlerinden alış ve satış yaparlar. Dpara, bu alış ve satışa aracılık etmektedir. Bu sebepten sitede oluşan fiyatlar Dpara tarafından belirlenmemektedir. Fiyatlar arz talep ilişkisi sonucu belirlenir.

4.BAŞLANGIÇ
4.1.

İşbu kullanım sözleşmesinin tüm maddelerini Kullanıcı Siteye üye olurken ayrı ayrı okuyarak kabul ettiğini taahhüt eder ve kullanıcının siteye elektronik olarak üye olması ile başlamaktadır.

5. Hak ve Yükümlülükler
5.1.

Dpara hizmetine bağlı tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, ürün incelemelerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) Dpara Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret Anonim Şirketi’dir. Sunulan servislerin yazılım, tasarım ve telif hakları tamamen Dpara’ya aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına hiçbir şekilde izin verilmemektedir.

5.2.

Kullanıcı kendi üyeliğini her nam ve ad altında olursa olsun hesabını ve haklarını üçüncü şahıslara devredemez, satamaz, başkasına kullandıramaz. Böyle bir durum sonucu Dpara kullanıcının hesabını durdurma, askıya alma, iptal etme haklarına sahiptir. Oluşan bu durumdan kullanıcının dijital para varlıkları etkilenmez.

5.3.

Kullanıcının siteye üye olurken vermiş olduğu bilgilerin doğruluğu, gizliliği, şifre ve kullanıcı adının korunması ve başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcı kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve Dpara’nın sunduğu servislerin kullanılması durumunda Dpara hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

5.4.

Dpara’nın, kullanıcı hatasından doğmuş ve doğacak olan her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Dpara yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

5.5.

Kullanıcılar sadece hukuka uygun amaçlarla Dpara üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcıların hukuka aykırı işlem yapmalarının tespit edilmesi halinde, Dpara olarak hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi her türlü hukuki yola başvurma ve gerekli güvenlik tedbirlerini alma, hakkına sahiptir.

5.6.

Dpara üzerinden sunulan hizmetlerin kullanıcılar tarafından kullanılarak yapılan her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcılara ait olacaktır. Dpara’nın hiçbir hukuki ya da idari sorumluluğu bulunmamaktadır.

5.7.

Kullanıcı Dpara’da hesap sahibi olabilmek için üye formunu doldurmak zorundadırlar. İşlem yapmak isteyen kullanıcıların kimlik, fotoğraf ve adres bilgilerini belgelemek zorundadırlar. Aksi takdirde, Dpara’nın işlem yapmamak ya da hesabı durdurma hakkı tek taraflı olarak saklıdır.

5.8.

Dpara, işlemlerin şüpheli görülmesi halinde, kullanıcıların yaptıkları para transferlerini iade etme hakkına sahiptir.

5.9.

Para yatırma işlemlerinde kullanıcı ile aynı isim altında kayıtlı olan banka hesabından işlemlerin yapılması zorunludur.

5.10.

ATM'ler üzerinden kartsız bankacılık yöntemleri ile transfer yapılmamalıdır. Bu tip işlemlerin saptanması durumunda, Dpara’nın söz konusu transferleri iade etme hakkına sahiptir.

5.11.

Para yatırma ve çekme işlemlerinde beyan edilen sürelerin dışında işlem yapılması durumunda Dpara doğacak veya doğabilecek zararlar veya kayıplardan sorumlu değildir.

5.12.

Dpara reddettiği ve gerçekleştirmediği transferlerin iadesi için kimlik ibrazı ve transfer gerçekleştiren kişinin banka hesabı bilgisini isteme hakkında sahiptir.

5.13.

Dpara oluşturulan para yatırma ve çekme kuralları üzerinde değişiklik yapma hakkına tek taraflı olarak sahiptir. Para yatırma ve çekme kuralları www.dpara.com üzerindeki yardım sayfaları ve diğer sayfalarda bulunan uyarılar ve kuralların bütünüdür.

5.14.

Dpara, e-posta ile destek hizmetlerini sadece [email protected] elektronik posta adresi üzerinden vermektedir. Bu elektronik posta adresi dışında hiçbir yöntem ile Kullanıcı’ya destek hizmeti verilmemektedir. Dpara destek hizmetlerinde kullanıcıya şifre sormaz, kullanıcıya dijital para göndermesi için adres bildirmez. Kullanıcı’nın bu madde kapsamı dışında bir destek hizmetinden yararlanması ve bu sebeple zarara uğraması halinde uğranılan zarardan Dpara sorumlu olmayacaktır.

5.15.

Kullanıcılar kendi hesaplarının güvenliklerini sağlamak zorundadır. Tavsiye edilen güvenlik önlemleri:

Kullanıcılar sahibi oldukları hesapları güvenliklerini sağlamak zorundadır. Bu konuda Dpara’nın tavsiye ettiği güvenlik önlemleri:

5.15.1.

Güçlü bir şifre tercih edilmesi

5.15.2

Kullanıcı adı ve şifresinin başka kimseyle paylaşılmaması

5.15.3.

Dpara’da kullanılan şifrenin yalnızca www.dpara.com üzerinde kullanılması

5.15.4.

Site’ye her zaman “https” yoluyla bağlantı kurulması ve siteye girişlerde “https://www.dpara.com” ya da "https://dpara.com" adreslerinin kontrol edilmesidir.

Tarafımızdan bildirilen güvenlik önlemleri tavsiye niteliğindedir. Söz konusu güvenlik önlemleri sağlanmasına rağmen, kullanıcının doğmuş ya da doğabilecek olan zararlarından Dpara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5.16.

Dpara Dijital paralar için bir alış satış platformudur. Dpara ile kullanıcılar birbirlerine eksiltme ve açık arttırma yöntemi kullanarak dijital para birimlerini alır veya satarlar. Dpara bir aracı sitedir. Site üzerinde oluşan fiyatları Dpara belirlemez. Fiyatlarda oluşabilecek değişikliklerden dolayı kullanıcıların kayıp veya zarara uğramasından doğan ya da doğacak zararlardan Dpara sorumlu tutulamaz.

5.17.

Kullanıcı tarafından Dpara haricinde bir alış satış platformunda yapılan alış satış işlemlerinden ve bu işlemlerden doğan ya da doğacak Dpara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Dpara benzer alış satış platformlarından bağımsız bir şirkettir ve herhangi bir kuruluşun temsilcisi değildir.

5.18.

Dijital para birimlerine yatırım yapmanın belli başlı riskleri mevcuttur. Kullanıcılar işbu sözleşmenin kabul edilip onaylanması ile dijital para birimlerine yatırım yapmanın risklerini anladıklarını ve yapılan yatırımların sebep olduğu ya da olabileceği zarardan Dpara’yı sorumlu tutamayacaklarını beyan ve taahhüt ederler. Fiyat değişimlerinden oluşabilecek kâr ve zararlardan tamamen kullanıcılar sorumludur. Kullanıcılar, kayıp ya da zarar yaşaması durumunda Dpara’dan hiçbir hak talep edemezler.

5.19.

Dpara ile satın alınan dijital paraların nereye ve ne amaç ile transfer edildiği, nasıl kullanıldığı, herhangi bir suçta kullanılıp kullanılmadığının, teknik olarak takibi mümkün değildir. Dijital paraların kötüye kullanılmasından oluşan ya da oluşabilecek, kullanıcı ya da üçüncü kişilerin zarar ve kayıplarından, menfi veya müspet zararlarından Dpara sorumlu tutulamaz.

5.20.

Dpara, Kullanıcıların kazanç ve kayıplarından oluşan vergisel mükellefiyetlerinden sorumlu tutulamaz. Dijital para kullanımı ile ilgili yasal sorumluluklar ve vergi mükellefiyetlerinden kullanıcılar bizzat sorumludur.

5.21.

Kullanıcıların sahip olduğu dijital paralar herhangi bir siber saldırıya karşı internet bağlantısı olmayan ortamlarda (cold storage) saklanır. Dpara, Kullanıcılar adına muhafaza edilen hesaplarda bulunan dijital paraların güvenliği için basiretli bir tüccar olarak azamı özeni göstermekle yükümlüdür. Ancak Dpara’nın tüm bu çabalarına rağmen yine de oluşabilecek dolandırıcılık / hırsızlık olaylarından dolayı Dpara sorumlu tutulamaz.

5.22.

Kullanıcıların 18 yaşından büyük olması zorunludur. 18 yaş kriteri, Türkiye Cumhuriyeti Merkezi Nüfus İdaresi Sistemine göre belirlenmektedir. Kullanıcı işbu sözleşme kapsamında 18 yaşından büyük olduğunu beyan ve taahhüt etmektedir. Dpara, herhangi bir nedenle sahibinin 18 yaşından küçük olduğunu tespit ettiği veya 18 yaşından küçüklerce kullanıldığından şüphe ettiği Kullanıcı hesaplarını ihbarsız olarak sonlandırma/askıya alma hakkına sahiptir. 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eden Kullanıcı, bildirdiği tüm bilgilerin doğruluğundan res’en sorumludur. Dpara, Kullanıcı ile ilgili tüm işlemlerde bu beyana itimat eder ve buna göre davranır.

5.23.

Kullanıcı Site'yi sadece işbu Sözleşme'de tanımlanan hizmetlerden faydalanılması amacı ile kullanabilir. Her Kullanıcı, sadece bir Kullanıcı hesabına sahip olabilir. Dpara, aynı kişi tarafından kullanılan birden fazla Kullanıcı hesabı bulunması durumunda ilgili Kullanıcı hesaplarını ihbarsız olarak sonlandırma/askıya alma hakkına sahiptir.

5.24.

Dpara, işlemlerin teknik hatalardan dolayı, gerçekçi olmayan fiyatlardan gerçekleşmesi gibi durumlarda, sistemi düzeltmek ve doğru çalışmasını sağlamak adına, bu işlemleri iptal edebilir veya geri alabilir. İptal ve geri alma sırasında bu Kullanıcı hesapları dondurulabilir, eğer herhangi bir ödeme yapıldı ise haksız yapılmış ödemenin iadesi istenebilir, iade edilmemesi halinde Dpara her türlü hukuki yola başvurma hakkına sahiptir. Bu tarz işlemlerden dolayı Dpara sorumlu tutulamaz ve hak talep edilemez.

5.25.

www.dpara.com sitesinde oluşabilecek teknik arızalardan dolayı Dpara hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kısa süreli yada uzun süreli oluşabilecek teknik arızalardan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak doğan ve doğabilecek hiçbir zarardan Dpara sorumlu tutulamaz.

5.26.

Kullanıcıların Dpara ile sözlü ve yazılı iletişimde, saygısızlık ve hakaret içeren tavırları karşısında, Dpara’nın Kullanıcı hesabını dondurma, kapatma ve hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

6. Ücretlendirme
6.1.

Site’nin yardım bölümüne destek.dpara.com adresinden ulaşılabilmektedir. Dpara, Hizmet'lerle ilgili ücretleri Site'nin 'Yardım' bölümünde ilan edecektir. Ücretler, sitenin yardım bölümünde ilan edildiği andan itibaren geçerlilik kazanacaktır.

6.2.

Dpara, her alış ve satış işlemlerinde kullanıcılarından kendi belirlediği bir oran üzerinden komisyon (hizmet bedeli) alma hakkına sahiptir. Dpara, zaman zaman bu ücretler ve oranlar üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

6.3.

Dpara, kullanıcılarından her TL çekme işleminde kendi belirlediği bir işlem ücreti alma hakkına sahiptir. Kullanıcı, iş bu sözleşmenin kabul ve onaylanması ile, bu işlem ücretinin alınmasını kabul etmiş sayılacaktır.

6.4.

Dijital para transferleri iade edilemez, dolayısıyla Dpara tarafından tahsis edilen komisyon veya işlem ücretlerinin iadesi mümkün değildir ve kullanıcıların bu ücretlerin iadesini isteme hakkı bulunmamaktadır.

6.5

Referans sistemi için geçerli olacak oran ve kurallar www.dpara.com/odul-sistemi bölümünde ilan edilecektir. Ücretler ve kurallar, sitenin ödül sistemi bölümünde ilan edildiği andan itibaren geçerlilik kazanacaktır. Dpara Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret A.Ş kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir.

7. Gizlilik Politikası
7.1.

İş bu sözleşmenin kullanıcı tarafından kabul ve onaylanması halinde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması hakkındaki Kanundan doğan hak ve yükümlülükleri, Dpara ile Kullanıcı karşılıklı olarak kabul edilmiş sayılacak ve Kanun kapsamına uygun olarak davranacaklarını kabul ve tahahhüt ederler.

7.2.

Dpara, Kullanıcıların şahsi bilgilerini (kimlik, fatura, adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) yasal zorunluluklar veya kullanıcının açık rızası haricinde üçüncü şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder.

7.3.

Kullanıcıların vermiş olduğu bilgiler Kullanım Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

7.4.

Dpara, kullanıcıların IP adreslerini, Site'ye erişim sağladıkları cihazların modellerini, işletim sistemlerini ve tarayıcı bilgilerini tespit etmekte ve kayıt altına almaktadır. Dpara, bu kayıtları kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak, sistem ve kullanıcı hesap güvenliğini sağlamak, sahtecilik ile mücadele etmek ve kanuni yükümlülüklere uymak amaçları için kullanabilir.

7.5.

Dpara, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla birçok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde iş birliği yapabilir. Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. Dpara, iletişim faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişim / pazarlama yapacağını, kullanıcının isteği dışında iletişim yapmamayı, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.

7.6.

Dpara, Anlaşmalı olduğu 3. Partilerin reklamlarını ve/veya çeşitli hizmetlere ilişkin başvuru formlarını yayınlayabilir, Kullanıcıları bu formlar ve reklamlar aracılığıyla reklam veren veya anlaşmalı 3. partilerin sitesine yönlendirebilir. Site içerisinde başkaca sitelere link(bağlantı) sağlayabilir. Dpara, bu bağlantı yoluyla erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

7.7.

Dpara, aşağıda sayılan hallerde ise işbu gizlilik bildirimi hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar:

7.7.1.

Kanun, KHK, Yönetmelik vb. yetkili hukuki makamlar tarafından çıkarılan ve yürürlükte bulunan yazılı hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller,

7.7.2.

Dpara’nın kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde,

7.7.3.

Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usuli yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi hallerinde,

7.7.4.

Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerde.

7.8.

Dpara, kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanıcıyı veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi işbu bildirimle taahhüt etmektedir.

8. Sorumsuzluk Beyanı
8.1.

Dpara tarafından sunulan her türlü haber ve raporlar; sadece bilgilendirmeye ve tavsiyeye yöneliktir ve doğrudan çözüm, sonuç, hukuki görüş, politik ve sosyolojik araştırma bilgisi özelliği taşımamaktadır ve kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. www.dpara.com sitesi üzerinde sunulan her tür içerik, 3. Partilerden ve kamuya açık kaynaklardan toplanan verilerden oluşmaktadır. Tüm veriler, analizler, raporlar, istatistikler herhangi bir düzenleme veya yönlendirme olmadan bilgileri otomatik işleme tabi tutmuş bir yazılım tarafından işlenmekte ve objektif olarak sunulmaktadır. Veriler birbiriyle çelişkili veya tutarsız olabilir. Bu tür durumlarda Dpara hiçbir sorumluluk üstlenmez.

8.2.

Dpara, içeriklerin kullanılmasından doğabilecek kâr kayıplarından ya da menfi zararlardan sorumlu tutulamaz. dpara tarafından sunulan içeriklerde, herhangi bir kişiye / kuruma / şirkete / markaya yapılan atıf, bu kişilerin / kurumların / şirketlerin / markaların piyasa değerlerine, çeşitli kriterlerdeki sıralamalarına, marka değerlerine etki yapacak veya hisse senetlerinin satın alınmasına, satılmasına veya elde tutulmasına yönelik bir tavsiye değildir. Dpara, kendisi tarafından sunulan içeriklerin kullanıcı yoluyla herhangi bir kişi veya kuruluş tarafından elde edilecek sonuçlarla ilgili olarak, her türlü ticarete elverişlilik, performans, pazarlanabilirlik, belli bir amaca uygunluk veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dâhil olmak üzere ister açık ister örtülü olsun, hiçbir şekilde garanti vermez. tüm içerikler kullanıcıya “olduğu gibi” sunulmaktadır.

9. Uygulanacak Hukuk ve Yetki
9.1.

Dpara’nın kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya Dpara ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda işbu Kullanım Sözleşmesi ve Türkiye Cumhuriyeti Hukuku esas olup, İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

10. Sözleşme Değişiklikleri
10.1.

Dpara bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına tek taraflı olarak haizdir.

10.2.

İşbu sözleşme, taraflar arasındaki tüm mutabakatı içerir. Eğer, herhangi bir zamanda, sözleşmenin herhangi bir bölümü (sözleşmenin bir ya da birden fazla maddesi ya da herhangi bir alt maddesi ya da paragrafı, bu maddelerden birinin veya daha fazlasının herhangi bir kısmı dâhil), geçerli kanun uyarınca herhangi bir nedenle geçersiz ya da uygulanamaz olur ya da bu hale gelir ise; bunun bu sözleşmeden çıkarıldığı kabul edilecektir ve/veya bu sözleşmede kalan hükümlerin geçerliliği ve/veya uygulanabilirliği, bu çıkarmanın bir sonucu olarak etkilenmeyecek ya da ihlal edilmeyecektir.

11. Yürürlük ve Kabul
11.1.

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, Kullanım Sözleşmesi'nin tamamını okuduğunuzu, içeriğini bütünü ile anladığınızı ve tüm hükümlerini onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Kullanım Sözleşmesi Dpara tarafından Site üzerinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır.

11.2.

Kullanım Sözleşmesi’nin şartlarını kabul etmeyen kullanıcıların Site’yi ve Site üzerinden sağlanan servisleri kullanmamaları gerekmektedir. Aksi halde doğmuş ya da doğacak olan zararlardan Dpara sorumlu tutulamaz.


Cevap aradığınız sorularınız mı var ? Bize sorun